فتوشاپ به عنوان نرم افزاری با قابلیت های مختلف و متنوع مورد توجه کاربران قرار دارد و علی رغم وجود نرم افزارهای دیگر طراحی به دلیل بروز بودن این نرم افزار کاربران همچنان به آن وفادار هستند. کارگاه آموزش طراحی با فتوشاپ نیز به صورت کاملا کاربردی و پروژه محور در مجموعه آرکا طرح برگزار می شود.

 

بسیاری از افراد به دلیل عدم آشنایی و آگاهی از توانمندی های فتوشاپ به انجام اقدامات جزئی با آن می پردازند و اغلب اوقات قابلیت های حرفه ای این نرم افزار متاسفانه مورد استفاده قرار نمی گیرد. کارگاه های متنوع آموزشی به صورت حضوری و پکیج وجود دارد که امکان آشنایی کامل با این نرم افزار را فراهم می آورند.

با نرم افزار فتوشاپ امکان اصلاح تصاویر، طراحی، ایجاد انواع بنرهای تبلیغاتی، طراحی ست های اداری، کاتالوگ و بروشور و… فراهم است. از طرفی بازار کار این فعالیت هایی که ذکر شد بسیار زیاد و متنوع است و امکان دورکاری و یا ایجاد کسب و کار شخصی نیز فراهم است.

کارگاه آموزش طراحی با فتوشاپ

 

شرایط کارگاه آموزش طراحی با فتوشاپ

مجموعه آرکا طرح دوره های آموزش کوتاه مدت و فشرده در زمینه های نرم افزاری و دکوراسیون داخلی برگزار می کند. تمامی دوره ها به صورت کاملا کاربردی و در جهت هدایت افراد به سمت بازار کار مرتبط با دوره است. جهت کسب اطلاع از شرایط دوره ها با ما در ارتباط باشید.

اگر درخواست شما از انتخاب این دوره صرفا انجام امور ساده اصلاح تصویر می باشد این دوره مناسب شما نیست و با خرید کتاب و جستجو در اینترنت و استفاده از آموزش های رایگان می توانید به این موارد دست پیدا کنید ولی اگر می خواهید با گذراندن دوره به طور مستقل وارد شغل متناسب با این مهارت شوید این دوره برای شما مناسب است.

آموزش طراحی با نرم افزار فتوشاپ

 

افراد با شرایط زیر می توانند در دوره ثبت نام کنند:

  • علاقمندان به نرم افزار فتوشاپ
  • افراد جویای کار
  • دانشجویان برای انجام انواع پروژه های دانشگاهی خود
  • صاحبان مشاغلی نظیر عکاسی و …

 

 


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.