یکی از قابل توجه ترین اقداماتی که بر دیوارها در زمینه تزئین و دکوراسیون می توان انجام داد، پتینه کاری است. با استفاده از پتینه می توان بافت ها و طرح های متنوع را بر روی دیوارها ایجاد نمود. آرکا طرح مجری پتینه کاری دیوار در زنجان می باشد.

بهره گیری از پتینه در دیوارها، علاوه بر تأثیر بسزایی که در فضای داخلی دارد، می توان دکوراسیون را دگرگون و منحصر به فرد کند. سطوح دیوار در کلیه بخش های خانه (دیوارهای سالن، ورودی خانه، راهرو، اتاق های خواب، آشپزخانه و …) می باشد. پتینه قابل اجرا بر روی تمام و یا بخش های از سطوح دیوار می باشد. استفاده از تکنیک های متنوع و زیبای پتینه تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون دارد.

پتینه کاری دیوار در زنجان

 

بررسی موارد قابل توجه پتینه کاری دیوار در زنجان

پتینه کاری بر روی دیوار در واقع نوعی پوشش برای دیوار محسوب می شود که می توان به صورت برجسته و مسطح یا تخت انجام شود. استفاده از پتینه به دلیل مزایای فراوانی که دارد، امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از مهم ترین ویژگی ها و مزیت های آن می توان گفت که عمر بسیار بالایی دارد، می توان موج ها، ترک ها یا عیوب و ایرادات سطوح دیوار را با استفاده از آن پوشاند. همچنین تنوع بسیار بالایی از لحاظ بافت، طرح و رنگ دارد، می توانید کاملاً متناسب با سلیقه خود در فضاهای مد نظر از آن استفاده نمایید. از مهم ترین نکاتی که برای پتینه کاری توصیه می شود مورد توجه قرار گیرد، این است که طراحی پتینه کاملاً متناسب با دکوراسیون صورت گیرد. چنانچه قصد پتینه کاری برای منزل و یا محل کار خود را دارید و یا می خواهید اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب نمایید، با ما تماس حاصل فرمایید.

اجرای پتینه دیوار در زنجان

در ادامه برخی از موارد قابل توجه در اجرای پتینه دیوار در زنجان بیان می شود:

 1. توجه به سبک دکوراسیون
 2. ابعاد و اندازه سطح مدنظر از دیوار
 3. جنس سطح کار
 4. ترمیم بخش های آسیب دیده دیوار
 5. توجه به همخوانی و هارمونی داشتن رنگ ها با هم
 6. توجه به رنگ غالب در دکوراسیون
 7. در نظر گرفتن نقطه کانونی خانه و توجه به انتخاب طرح پتینه مناسب آن
 8. بهره گیری از خلاقیت در طرح، رنگ و تکنیک پتینه
 9. در نظر گرفتن نورپردازی بر روی پتینه
 10. اجرای طرح های خاص و خلاقانه
 11. توجه به سلیقه افراد و استفاده کنندگان از فضا
 12. جلوگیری از ایجاد طرح های شلوغ در فضاهای کوچک

مجری پتینه دیوار در زنجان


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.