یکی از سخت ترین قسمت های مربوط به دکوراسیون انتخاب رنگ مناسب و ترکیب رنگی برای دیوارها و مبلمان و اکسسوری هاست. مجموعه آرکا طرح خدمات مشاوره انتخاب رنگ دکوراسیون را ارئه می کند.

 

بسیاری از افراد با وجود سلیقه خوبی که دارند اغلب در انتخاب ترکیب رنگ مناسب به مشکل می خورند و البته تشخیص ترکیب رنگ مناسب نیازمند داشتن اطلاعات کافی از روانشناسی رنگ ها و … است. در دکوراسیون داخلی به دلیل وجود قوانین مختلف برای انتخاب رنگ برای دیوارها، سقف، کف و همچنین مبلمان و اکسسوری ها نیازمند مشاوره با طراح می باشد.

مشاوره انتخاب رنگ دکوراسیون

 

 

مهم‌ترین نکات برای انتخاب رنگ در دکوراسیون داخلی

روش های مختلفی برای انتخاب رنگ برای دکوراسیون داخلی وجود دارد. یکی از بهترین و راحتترین روش ها توجه به رنگ های موجود در طبیعت و هر آنچه به صورت طبیعی در اطرافمان وجود دارد، است. برای مثال جستجو در اینترنت با عنوان عکس های طبیعت و … تصاویری برای ما می آورد که با در نظر گرفتن سلیقه رنگی خود می توان رنگ های سازگار با آن را پیدا کرد.

انتخاب رنگ در دکوراسیون داخلی

 

 

در انتخاب رنگ مناسب باید نکات مختلفی را مد نظر قرار داد برای مثال توجه به سلیقه و روحیات افراد ساکن در فضا، دقت در انتخاب رنگ های سازگار و هماهنگ، انتخاب رنگ های ملایم و خنثی برای دیوارها و سقف در عوض انتخاب رنگ های غالب در مبلمان، فرش و … و همچنین استفاده از رنگ های جسورانه در اکسسوری ها ترکیب مناسبی را در دکوراسیون ایجاد می کند.

ترکیب رنک در دکوراسیون

 

انتخاب رنگ مناسب که سلیقه کارفرما در آن دخیل باشد موجب ایجاد حس آرامش و راحتی در فضا می گردد و حس رضایت از کار را افزایش می دهد. افراد با روحیاتی که دارند برخی، از رنگ های تند و یا تیره حس خوبی پیدا نمی کنند ولی برخی دیگر دوستدار رنگ های هیجان انگیز و گیرا هستند.

مجموعه آرکا طرح ارائه دهنده خدمات مشاوره دکوراسیون داخلی می باشد در زیر به برخی از این خدمات اشاره می گردد. لازم به ذکر است مشاوره به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری برای شما فراهم می باشد.

  1. مشاوره انتخاب رنگ دکوراسیون
  2. مشاوره انتخاب رنگ جهیزیه
  3. مشاوره خرید مبلمان و اکسسوری
  4. مشاوره تغییر چیدمان و دکوراسیون
  5.  و …

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در اتباط باشید.

 

 


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.