مشاوره انتخاب اجزای دکوراسیون داخلی شامل انواع مبلمان، اکسسوری ها، فرش، تزیینات دیوار و … و چیدمان آن ها نسبت به فضای دکوراسیون می باشد که بایستی به طور هنرمندانه و حرفه ای انجام شود.

 

تجھيزات مختلفی مانند انواع پارچه ھا، رنگ ھا، بافت ھا، چراغ ھا، ضمایم تزئينی و بسياری از اجزای مبلمان، وسعت انتخاب شما را برای آفرینش دكوراسيون زیبا و موفق تشكيل می دھند. با انتخاب ھر یك از وسایل تزئينی یك قدم به فضای دلخواه خود نزدیك تر می شوید تا محلی را برای آسایش و امنيت خود و سایر اعضای خانواده فراھم سازید. با ارزش نھادن بر تك تك جزئيات دكوراسيون، می توانيد فضایی بی نقص و بدیع خلق كنيد.

مشاوره انتخاب اجزای دکوراسیون داخلی

 

 مشاوره برای انتخاب اجزای دکوراسیون داخلی شامل چه مواردی است؟

فضای موجود در منزل و محل کار و… با چیدمان مبلمان و اکسسوری و انواع وسایل در آن موجودیت یافته و نقش می پذیرد. لذا هر فضایی مبلمان خاص خود را می طلبد. مبلمان و پرده، فرش و … که در فضای دکوراسیون قرار می گیرند باید به لحاظ رنگ، سبک دکوراسیون، سلیقه کارفرما، بودجه مالی و … در نظر گرفته شوند.

وقتی تصمیم به تغییر وسایل موجود گرفته شود، با هزینه بالایی که برای خرید انواع وسایل بایستی پرداخت شود، بهترین راه حل مشاوره گرفتن است تا مبلمانی که خریده می شود هماهنگ با سبک دکوراسیون و ساخت فضا و … باشد.

مشاوره دکوراسیون داخلی

 

برای داشتن دکوراسیون زیبا و جذاب می توان از طراحان دکوراسیون داخلی مشاوره گرفت که در زیر به مواردی که می توان با طراح مطرح نمود و از او کمک گرفت اشاره می شود:

 • مشاوره انتخاب رنگ برای خرید مبلمان و پرده و …
 • انتخاب انواع دیوار کوب های تزئینی و نوری
 • مشاوره برای قرار دادن گل و گیاه طبیعی و مصنوعی
 • مشاوره نورپردازی و خرید لوستر
 • تزیین اتاق خواب کودک، والدین و …
 • مشاوره هزینه لازم برای تغییر دکوراسیون و خرید وسایل

مشاوره تلفنی دکوراسیون داخلی

 

مجموعه آرکا طرح خدمات مشاوره متعددی ارائه می کند که در زیر به برخی از آن ها اشاره می شود. این خدمات مشاوره ای به صورت تلفنی و حضوری قابل ارائه است.

 1. مشاوره خرید جهیزیه
 2. مشاوره تغییر دکوراسیون
 3. مشاوره چیدمان مبلمان و وسایل
 4. مشاوره ترکیب رنگ
 5. مشاوره مالی طراحی و اجرای دکوراسیون
 6. مشاوره نورپردازی فضا
 7. مشاوره خرید اکسسوری و مبلمان

 


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.