برای داشتن دکوراسیون منحصر به فرد و منزلی زیبا و جذاب بایستی به اقدامات خاص توسط گروه متخصص دست زد. یکی از جذاب ترین حوزه های مربوط به دکوراسیون پتینه است. سفارش انجام پتینه در زنجان توسط تیم آرکا طرح با هزینه استثنایی و مقرون به صرفه پذیرفته می شود.

برای ایجاد تغییرات چشمگیر برای تزئین دیوارها و سقف می توان از انواع تکنیک های پتینه کاری استفاده نمود. تنوع بالا در تکنیک های مختلف پتینه این امکان را به افراد با سلیقه های متفاوت می دهد که از طرح های مختلف و زیبای آن بهره ببرند. بهره گیری از خلاقیت در ترکیب رنگ و طرح سنگ و کالچه و … در پتینه یکی از نکات بسیار مهم در منحصر بفرد نمودن فضا می گردد که لازم است کارفرمایان محترم در انتخاب تیم پتینه کار این مورد را مد نظر قرار دهند و گروه خلاق و ماهر را انتخاب نمایند.

سفارش انجام پتینه کاری در زنجان

سفارش انجام پتینه در زنجان به تیم آرکا طرح چگونه است؟

اجرای پتینه توسط تیم آرکا به این شیوه است که ابتدا در مورد انواع طرح های پتینه و تکنیک های مختلف آن توضیحاتی ارائه می شود. سپس طرح های مختلف از نمونه های اجرا شده به مشتری ارائه می گردد. در ادامه به لحاظ سلیقه کارفرما در انتخاب طرح و رنگ، تکنیک پتینه ای که توسط کارفرما تایید شده بر روی فضا اجرا می شود. در هر مرحله از اجرای پتینه چنانچه احساس نارضایتی از طرف کارفرما ایجاد گردد، می توان  تغییرات لازم را اعمال نمود و رضایت مشتری را کسب کرد.

سفارش انجام پتینه در زنجان

از مهم ترین مزایای پتینه کاری این است که می توان ایرادات و عیوب سطوح مختلف در دکوراسیون را بدین وسیله پوشاند و جلوه زیبایی به آن بخشید. نکته مهم این است می توان پتینه را متناسب با ویژگی های دکوراسیون انجام داد.

چنانچه قصد اجرای پتینه در دکوراسیون منزل خود را دارید و یا به دنبال متخصص حرفه ای برای اجرا در این زمینه هستید، با ما تماس بگیرید. متخصصان تیم آرکا طرح به صورت حرفه ای با هزینه مناسب در کمترین زمان ممکن آماده انجام پروژه های پتینه کاری می باشند.

در ادامه به برخی از نکات کاربردی در خصوص سفارش انجام پتینه در زنجان اشاره می شود:

 1. دریافت اطلاعات فضا از کارفرما
 2. انجام مذاکرات و توافقات اولیه
 3. بازدید اولیه از فضا
 4. مذاکرات انتخاب طرح  و رنگ پتینه
 5. هماهنگی و تطابق با اجزای دکوراسیون
 6. راهنمایی در انتخاب طرح، متناسب با سبک دکوراسیون

انجام پتینه در زنجان

 1. ارائه ایده ها و طرح های مختلف به کارفرما
 2. انتخاب طرح و رنگ پتینه بر اساس نظر مشتری
 3. برآورد مالی اجرای طرح
 4. تعیین قیمت پتینه کاری
 5. خرید وسایل و لوازم مورد نیاز
 6. اجرای کار در کمترین زمان ممکن

 


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.