برای ایجاد تغییرات در ساختمان و یا تزیین دکوراسیون داخلی ساختمان های نوساز نیاز به آشنایی با انواع متریال ها و سبک ها وجود دارد. دوره آموزش پتینه ساختمان یکی از انواع روش ها برای اجرای دکوراسیون در ساختمان ها است.

 

جهت آشنایی با انواع روش ها و تکنیک هایی که برای اجرای دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد در مرحله اول بایستی با مبانی دکوراسیون آشنا شوید و اطلاعات لازم را کسب نمایید. در مرحله بعدی با انواع متریال های موجود در بازار، قیمت آن ها و همچنین شرایط اجرا و … دانش کافی بدست آورید. در این صورت می توانید به راحتی در این زمینه فعالیت نموده و کسب درآمد نمایید.

پتینه کاری یکی از روش های مورد استفاده در دکوراسیون داخلی است که امروزه طرفداران زیادی دارد بخاطر جذابیتی که بعد از اجرا در فضا ایجاد می کند و جلوه لاکچری به فضا می بخشد، اغلب در دکوراسیون ساختمان های مجلل مورد استفاده قرار می گیرد.

دوره آموزش پتینه

 

دوره آموزش پتینه ساختمان در مجموعه آرکا طرح

تکنیک های متنوع پتینه ساختمان به سبک های مدرن و کلاسیک قابل اجراست.

مجموعه آرکا طرح در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت می کند. این خدمات شامل آموزش، طراحی و اجرا می باشد. که در کنار آن مشاوره نیز به صورت تلفنی و حضوری قابل ارائه است.

دوره آموزش پتینه ساختمان نیز جزو دوره های کاربردی و مورد توجه هنرجویان می باشد. در این دوره تکنیک های مهم و کاربردی پتینه کاری به هنرجو به صورت صفر تا صد آموزش داده می شود. کیفیت آموزش به حدی است که با ارائه نکات اجرایی و … هنرجو بعد از اتمام دوره بتواند مستقلا به این حرفه بپردازد.

پشتیبانی یک ساله برای هنرجویان این دوره در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است تمامی مواد و ابزار مورد استفاده در کلاس توسط مجموعه در اختیار شما قرار می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

دوره آموزش پتینه ساختمان

 

 

 


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.