دوره آموزش اسکچاپ ویری برای دکوراسیون داخلی از جمله دوره های پرکاربرد و مفید برای شروع ورود به شغل طراحی دکوراسیون است. این نرم افزار و پلاگین آن یکی از قدرتمندترین و در عین محیط کاربرد پسند آن مورد توجه دوستداران نرم افزارهای مدلسازی است.

 

اسکچاپ ویری را شاید بتوان از نرم افزار های کاربردی در حوزه طراحی کابینت و دکوراسیون نام برد چراکه با سرعت العملی که می توان در کار با آن داشت بسیاری از نیازهای کاربران در کمترین زمان ممکن را برآورده می سازد و کاربران بیشتر تمرکز بر روی ایده ها و طرح ها می کنند تا اینکه وقت خود را صرف کار با ابزارهای مختلف و پیچیده نرم افزارهای مدلسازی نمایند.

دوره آموزش اسکچاپ ویری برای دکوراسیون

 

شرایط دوره آموزش اسکچاپ ویری برای دکوراسیون

برای انجام کار طراحی دکوراسیون داخلی بایستی از نرم افزارهای مدلسازی سه بعدی بهره برد. زیرا بسیاری از ایده هایی که در ذهن طراحان است از طریق گفت و گو و شرح دادن جزئیات توسط کارفرما قابل درک نیست و در اکثر مواقع کارفرما می خواهد تغییرات و طرح مد نظر طراح را دقیقا در فضای منزل، کار و … ببیند. برای این منظور بایستی حتما طراحان از طریق ارائه طرح های سه بعدی فضای مد نظر را از طریق رندرهای واقع گرایانه به کارفرما نشان دهند.

آموزش اسکچاپ ویری برای دکوراسیون

 

حال در این میان انتخاب نرم افزار سه بعدی ساز که بتواند تمامی نیازهای طراحان را برآورده سازد باید دارای ویژگی های زیر باشد که به چند مورد از آن ها اشاره می شود:

 • سهولت یادگیری
 • آموزش در کمترین زمان ممکن
 • قدرتمندی در مدلسازی واقعی
 • توانمندی در گرفتن رندرهای رئال
 • سازگاری با نرم افزارهای مختلف
 • مدلسازی طرح های پیچیده

 

مجموعه آرکا طرح ارائه دهنده خدمات آموزشی و مشاوره در زمینه دکوراسیون داخلی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

این خدمات شامل موارد زیر است:

 1. مدلسازی برای دکوراسیون داخلی و طراحی کابینت
 2. مدلسازی نما و محوطه سازی
 3. آموزش رندر (نورپردازی، متریال دهی و …)
 4. آموزش پلاگین های کاربردی

آموزش اسکچاپ ویری

 

برای آموزش نرم افزار اسکچاپ و پلاگین ویری نیاز به پیش زمینه قبلی نیست و این دوره در 12 جلسه برگزار می گردد.

سرفصل های کاربردی به همراه انجام پروژه در طی دوره به مهارت کاربران می افزاید. از طرفی وجود پشتیبانی یک ساله باعث ایجاد آرامش خاطر در افراد می گردد.

در کنار دوره های نرم افزاری دوره های عملی زیر نیز در مجموعه آرکا طرح برگزار می شود:

 • نقش برجسته
 • پتینه
 • آینه کاری

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.