برای خرید و قیمت تابلو نقش برجسته باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت. از جمله ابعاد، میزان برجستگی کار، قاب تابلو و … مواردی هستند که در قیمت گذاری تابلوهای نقش برجسته موثرند.

 

تابلوهای نقش برجسته از جمله تابلوهایی هستند که در عین سادگی جذابیت به خصوصی دارند، که قابل تطبیق با فضای دکوراسیون در سبک های مختلف است. از طرفی این تابلوها چون به صورت دستی آماده می شوند به عنوان یک کار هنرمندانه و هنر دست از آن ها می توان یاد کرد.

افرادی که تمایل به استفاده از کارهای دستی در دکوراسیون منزل خود دارند استفاده از تابلوهای نقش برجسته بهترین گزینه برای تزیین دیوارها است. برای استفاده از این تابلو مزیت های زیر را می توان شمرد:

  • متریال مورد استفاده در آن کم هزینه است
  • فقط هزینه و دستمزد به آن تعلق می گیرد
  • اجرای آن سریع است

خرید و قیمت تابلو نقش برجسته

 

خرید و قیمت تابلو نقش برجسته چگونه است؟

همانطور که در فوق اشاره شد برای قیمت گذاری این تابلوها عوامل مختلفی دخیل هستند. از طرفی طرحی که در این تابلوها ایجاد شده و میزان وقتی که برای درست کردن تابلو صرف شده و … از دیگر عوامل تاثیر گذار هستند.

 

برای خرید تابلو نقش برجسته به چندین روش می توان اقدام کرد:

  1. با رفتن به مغازه های دکوراسیون داخلی به صورت حضوری می توان این نوع از تابلو را خرید.
  2. با جستجو در سایت ها و فضای مجازی به صورت اینترنتی این تابلو ها را خرید.
  3. روش بهتری وجود دارد که می توان تابلو نقش برجسته دلخواه را به استادکاران این حرفه سفارش داد تا در ابعاد و طرح و رنگ مد نظرتان برای شما آماده کنند.

اجرای تابلوی نقش برجسته

سفارش تابلو نقش برجسته مزیت های زیادی دارد از جمله اینکه کاملا با فضای دکوراسیون آن محلی که نصب می شود تطبیق دارد و اثری منحصر به فرد و مختص شما ایجاد می گردد.

مجموعه آرکا طرح اقدام به برگزاری دوره های آموزش نقش برجسته و همچنین اجرای آن در فضاهای مختلف نموده، از طرفی امکان سفارش تابلو نقش برجسته نیز فراهم است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در ارتباط باشید.

 

 

 


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.