با وجود تکنیک های متنوع در پتینه و زیباسازی فضای منازل و محیط های اداری و دفاتر مهندسی و مطب پزشکان و … امکان اجرای پتینه در زنجان توسط تیم آرکا طرح با قابلیت تنوع بالای طرح های درخواستی توسط مشتری فراهم می باشد.

 

وقتی صحبت از پتینه کاری در دکوراسیون می شود، هدف اصلی ایجاد فضایی زیبا منحصر بفرد و جذاب برای استفاده کنندگان از محیط است. تکنیک های مختلف نظیر ابروباد، کالچه، طرح سنگ، ورق طلا و … باعث می شود افراد مختلف با سلایق متفاوت بتوانند از این سبک در تزیین فضای مد نظر خود بهره ببرند. از طرفی به دلیل اینکه این طرح ها دستی انجام می شود حس و حال خوبی به فضا می دهد و احساس راحتی در فضا ایجاد کرده و مخاطب را محو تماشای جزئیات و ظرافت خود می کند. اجرای پتینه در زنجان توسط تیم آرکا طرح با هزینه مناسب و در مدت زمان کوتاه انجام می گردد.

اجرای پتینه در زنجان

 

مهمترین نکات در اجرای پتینه در زنجان

استان زنجان هنرمندان بسیاری در رشته های مختلف دارد. در پتینه کاری و همچنین گچبری و آینه کاری نیز از وجود هنرمندان و متخصصان زیادی بهره می برد. داشتن خلاقیت و سلیقه در انتخاب رنگ و طرح پتینه و همچنین ایجاد هارمونی و تناسب بین فضا و انتخاب تکنیک پتینه از مهمترین عواملی است که پتینه کاران باید مد نظر داشته باشند. نکته مهم دیگر استفاده از مواد و مصالح خوب و با کیفیت نیز حائز اهمیت است.

پتینه کاری در زنجان

شاید خیلی از افرادی که متقاضی اجرای پتینه در زنجان هستند این مورد به ذهنشان برسد که اجرای این سبک در دکوراسیون از هزینه بالایی برخوردار خواهد بود و به همین دلیل از انجام آن منصرف شوند ولی موردی که در اینجا باید ذکر شود این است که، در محاسبه هزینه انجام پتینه بیشتر دستمزد گروه مجری مد نظر هست چرا که مصالح برای اجرای کار مبلغ ناچیزی از کل مبلغ قرارداد انجام کار را در بر می گیرد.

دلایلی که باید پتینه کاری دکوراسیون را به تیم آرکا سپرد:

  1. انواع طرح ها از تکنیک های مختلف پتینه برای انتخاب شما ارائه می شود
  2. سلیقه شما در انتخاب طرح و رنگ و تکنیک در طرح اعمال می شود
  3. بر حسب هزینه ای که شما می خواهید به پتینه بپردازید تکنیک پتینه متناسب با هزینه را اجرا می کند
  4. امکان اجرای انواع پتینه کاری با هر مبلغی برای شما فراهم است
  5. در مدت زمان کم پتینه انجام می شود
  6. در مناسبت های مختلف تخفیف درصدی از مبلغ کل قرارداد اعمال می شود
  7. در صورت معرفی به دیگران و منجر به قرارداد شدن پروژه تخفیف مناسبی برای شما اعمال می شود

 

اجرای طرح سنگ توسط گروه آرکا طرح:

 


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.