اجرای تابلوی نقش برجسته با متریال گچ یکی از مهارت های درآمدزا برای علاقمندان این هنر است. که در کوتاه ترین زمان ممکن نیز امکان یادگیری آن با هزینه کم فراهم می باشد.

 

برای تزئینات دیوار می توان از انواع تابلوها و دیوارکوب ها با جنس، طرح و رنگ های متنوع و متناسب با هر سبک دکوراسیون استفاده نمود. امروزه یکی از روش های تزئین دیوار منازل، دفاتر کار، پاساژ ها و … استفاده از تابلوهای نقش برجسته گچی می باشد. که با قیمت مناسب و به صرفه در بازار موجود است و با طرح های متنوعی که وجود دارد امکان ارائه سفارش نیز وجود دارد.

اجرای تابلو نقش برجسته

 

شرایط اجرای تابلوی نقش برجسته با گچ چگونه است؟

برای اجرای تابلوهای نقش برجسته  متریال های مختلفی استفاده می شود که نتیجه نهایی کار کمی با هم متفاوت است و از طرفی روند اجرا نیز به تبع متریال مصرفی متفاوت می شود.

تابلوهای  نقش برجسته ای که با گچ اجرا می شوند به دلیل هزینه پایین متریال به صرفه هستند و به راحتی می توان طرح های برجسته همراه با سازه و هم طرح هایی با برجستگی کم را با آن ها اجرا نمود.

در مجموعه آرکا طرح خدمات آموزش و اجرای نقش برجسته هم به صورت تابلو و هم اجرا بر روی دیوار ارائه می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

اجرای نقش برجسته

 

این مهارت برای افرادی که بدون سرمایه اولیه می خواهند شغلی را انتخاب کنند مفید است و از طرفی برای اشخاص دیگر به عنوان شغل دوم می تواند درآمدزایی خوبی به همراه داشته باشد.

مزایای مختلفی برای اجرای تابلوی نقش برجسته می توان بیان نمود که در زیر به برخی از آن ها اشاره می شود:

  • هزینه پایین متریال
  • اجرای سریع و راحت
  • امکان تلفیق با نورپردازی زیبا
  • نصب راحت
  • رنگ پذیری راحت
  • هماهنگ با انواع سبک های رایج دکوراسیون

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.