آینه کاری از جمله هنرهای زیبای مورد استقبال در دکوراسیون داخلی می باشد. اجرای آینه کاری در زنجان توسط تیم آرکا طرح ارائه می گردد.

 

مزیت های مختلفی برای استفاده از آینه کاری در دکوراسیون می توان نام برد از جمله انعکاس دهنده تصاویر و تاکید بر نقاط قوت در دکوراسیون، بزرگ تر نشان دادن فضا، پرهیز از تابلوها و نقوش پرکار و ایجاد سادگی توام با آرامش با آینه در فضا، هماهنگ و سازگار با انواع سبک های دکوراسیون داخلی برای تزیین دیوارها و … .

اجرای آینه کاری در زنجان

 

اجرای آینه کاری هندسی و سنتی در زنجان توسط مجموعه آرکا طرح

از آینه می توان در فضاهای مختلف مثل دیوارها سقف، داخل گچبری ها برای تزیین، روی درب کمدها و … استفاده نمود. استفاده از آینه به صورت هندسی و آینه کاری سنتی مورد پسند عده زیادی از کارفرمایان می باشد که در تلفیق با گچبری از آن بهره می برند.

آینه هایی با ضخامت زیاد که توسط دستگاه برش می خورند نیز در دکوراسیون استفاده می شود. استفاده از انواع طرح های آینه طبق نظر کارفرما و طراح در دکوراسیون فضا اجرا می گردد.

اجرای آینه کاری

 

مجموعه آرکا طرح خدمات متنوعی در حوزه آینه کاری به مشتریان عزیز ارائه می نماید. اجرای آینه کاری هندسی و سنتی توسط استادکاران این حوزه انجام می گیرد. کسب مهارت در اجرا نیازمند داشتن تمرین و کسب تجربه می باشد.

در زیر به برخی از این خدمات اشاره می گردد:

  • آموزش آینه کاری به صورت حضوری و پکیج آموزشی
  • مشاوره برای اجرای آینه در دکوراسیون فضاهای مختلف منزل و محیط های اداری و کاری
  • آموزش ساخت اکسسوری و تابلو آینه
  • فروش تابلوها و اکسسوری های آینه کاری شده
  • اجرای آینه کاری

آموزش آینه کاری در زنجان

 

لازم به توضیح است برای افرادی که در دوره های آینه کاری مجموعه آرکا طرح شرکت می نمایند، آمادگی لازم برای اجرا نیز فراهم می شود و با دریافت مباحث آموزشی براحتی امکان انتخاب این هنر به عنوان شغل و منبع درآمد فراهم است. با وجود ارائه مفاهیم کاربردی و ایجاد مهارت در هنرجو پیشرفت در کار ایجاد شده و پشتیبانی یک ساله نیز ارائه می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

 

 


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.