امروزه پتینه کاری در بین انواع روش های متنوع موجود در بازار بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. آموزش پتینه در دکوراسیون داخلی توسط مجموعه آرکا طرح همراه با نکات اجرایی ارائه می گردد.

 

پتینه به عنوان هنری جذاب که امکان یادگیری آن در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم است، مناسب برای افراد علاقمند به این هنر و همچنین افراد جویای کار می باشد.

با استفاده از تکنیک های پتینه می توان دکوراسیون داخلی زیبا و حرفه ای را ایجاد نمود. با تنوعی که در طرح های آن وجود دارد غالبا امکان راضی نمودن کارفرما برای اجرای آن فراهم است. از طرفی متناسب با انواع سبک های مدرن و کلاسیک نیز می توان از تکنیک های آن بهره برد.

پتینه کاری

 

روش های آموزش پتینه در دکوراسیون داخلی

برای آموزش پتینه روش های مختلفی وجود دارد. امکان حضور در دوره های آموزشی در آموزشگاه ها و یا خرید پکیج از راه های یادگیری این هنر است. از طرفی برخی از افرادی که مجری پروژه های پتینه کاری هستند با قبول کارآموز در محیط واقعی و در پروژه اجرایی به آموزش می پردازند. شرایط متفاوتی در انواع دوره ها وجود دارد مانند اینکه برخی دوره را همراه با پشتیبانی برخی بدون پشتیبانی ارائه می کنند یا اینکه مواد مصرفی و ابزار را بدون هزینه در اختیار هنرجو قرار می دهند، برخی دیگر هزینه آن را دریافت می کنند.

افراد با در نظر گرفتن شرایط خود می توان روش های مختلف آموزش را برگزینند.

مجموعه آرکا طرح دوره های آموزش پتینه کاری را به صورت حضوری برگزار می کند. در دوره انواع تکنیک های پتینه مدرن و کلاسیک ارائه می گردد. جهت اطلاع از شرایط دوره و ثبت نام با ما در ارتباط باشید.

آموزش پتینه در دکوراسیون داخلی

 

به مزایای یادگیری پتینه کاری برای فعالیت در حوزه دکوراسیون داخلی در زیر اشاره می شود:

  • امکان اجرای پتینه کاری به دلیل وجود پروژه های متنوع در این حوزه
  • امکان همکاری با تیم های پتینه کاری
  • فعالیت در حوزه پتینه اجسام
  • اجرای آن در فضای منزل خود


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.