در مجموعه آرکا طرح آموزش نقش برجسته با گچ برای آن دسته از هنرجویانی که علاقه مند به یادگیری این مهارت هستند ارائه می گردد. که علاوه بر فراگیری این هنر می توانند با آن کسب درآمد کرده و برای خود شغل ایجاد کنند.

 

نقش برجسته هنری کم هزینه است که طرفداران زیادی دارد و براحتی در فضای خانه هم قابلیت اجرا دارد. به دلیل استفاده از گچ به عنوان متریال اصلی مصرفی در این هنر، امکان ساخت انواع تابلوهای نقش برجسته وجود دارد و می توان با آن درآمدزایی خوبی داشت.

آموزش نقش برجسته با گچ

 

مزایای آموزش نقش برجسته با گچ

نقش برجسته به عنوان هنری زیبا که امکان فراگیری آن در کمترین زمان، ممکن است را می توان با هنرهای دیگر نظیر آینه کاری و برای رنگ کردن از پتینه کاری استفاده و با آن ها تلفیق نمود و از جذابیت طرح ایجاد شده در فضای دکوراسیون داخلی لذت برد. از طرفی به دلیل کم بودن هزینه اجرا، با متقاعد کردن کارفرما برای اجرای آن در یک قاب در دکوراسیون فضای متفاوتی را ایجاد نمود که منحصر بفرد بوده و به ندرت در تمامی فضاها قابل مشاهده است.

نقش برجسته گچی

 

در مجموعه آرکا طرح نقش برجسته با متریال گچ آموزش داده می شود. انواع طرح های گل و گیاه، منظره ، حیوانات با این متریال قابلیت اجرا دارند. میزان ایجاد برجستگی در کار نیز با استفاده از تکنیک های مختلف که در دوره آموزشی ارائه می گردد فراهم است. در ضمن نکات اجرایی برای امکان اجرا بر روی دیوار در دوره آموزش داده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط دوره با ما در ارتباط باشید.

نقش برجسته با گچ

 

در زیر به چند مورد از مزایای استفاده از گچ در آموزش نقش برجسته اشاره می شود:

  • در دسترس بودن متریال
  • ارزان بودن گچ
  • در دسترس بودن ابزار های تراش گچ
  • امکان اجرای راحت روی پنل های گچی
  • قابلیت اجرای راحت نقش برجسته با متریال گچ به روی دیوار
  • قابلیت اجرا با انواع سازه
  • امکان ایجاد برجستگی طرح با گچ

 

 


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.