برای انجام بسیاری از کارهای گرافیکی و ادیت تصاویر و … نیاز به نرم افزار قدرتمندی مانند فتوشاپ می باشد. آموزش مقدماتی نرم افزار فتوشاپ تا حدی نیاز افراد برای انجام کارهای مختلف را مرتفع می نماید.

یادگیری نرم افزاری مانند فتوشاپ حتی اگر به عنوان درآمدزایی و شغل به آن نیاز نداشته باشید، برای انجام برخی کارها مثل اصلاح رنگ و نور تصاویر، حذف قست هایی از عکس، درست کردن پوستر یا بنر ساده و … می تواند مفید باشد.

رشته ها و مشاغلی مثل معماری، شهرسازی، گرافیک، عکاسی، طراحی تبلیغاتی و … به این نرم افزار نیاز دارند و جزو نرم افزارهای کاربردی برای انجام کارهای مختلف در این حوزه ها می باشد. از طرفی افرادی که می خواهند این زمینه ها فعالیت کنند نیز باید حداقل در حد مبتدی با فتوشاپ آشنا باشند.

آموزش نرم افزار فتوشاپ

 

شرایط آموزش مقدماتی نرم افزار فتوشاپ در مجموعه آرکا طرح

همانطور که گفته شد یادگیری نرم افزار فتوشاپ حتی به صورت مقدماتی می تواند بسیاری از نیازهای  مربوط به اصلاح عکس و کارهای تبلیغاتی را انجام داد. برای آموزش باید نکاتی را مد نظر داشت. اگر صرفا در یک شاخه از مجموعه توانمندی های این نرم افزار می خواهید فعالیت نمایید، بهترین گزینه شرکت در دوره های تخصصی است. که دقیقا منطبق با سرفصل های مورد نیاز شما باشد.

از طرفی برخی افراد فقط می خواهند اطلاعاتی مقدماتی و در حد مبتدی از فتوشاپ داشته باشند در این صورت شرکت در دوره های مقدماتی و کاربردی به صرفه می باشد.

آموزش مقدماتی نرم افزار فتوشاپ

 

مجموعه آرکا طرح اقدام به برگزاری دوره های فتوشاپ به صورت مقدماتی، تخصصی، کاربردی، ویژه ورود به بازار کار و … به صورت خصوصی و حضوری می نماید.

پشتیبانی از دوره یک ساله است و امکان ارائه سرفصل توسط کاربر به مدرس فراهم است. جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط ثبت نام  و شرکت در دوره تماس بگیرید.

 

 


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.