پوسترهای تبلیغاتی از جمله ابزارهای کارآمد برای تبلیغات به شمار می روند. صاحبان مشاغل بدون استثنا نیازمند آموزش فتوشاپ پوستر تبلیغاتی برای انجام کارهای تبلیغاتی خود هستند.

 

امروزه با گسترش فضای مجازی و انواع سایت هایی که برای تبلیغ کسب و کارها فعالیت می کنند، برای تبلیغ فالیت شما نیازمند طراحی پوستر تبلیغاتی هستند. این پوستر یا توسط شما به این افراد داده می شود که عینا همان انتشار پیدا کند یا سفارش انجام طراحی را با هزینه از شما دریافت می کنند. در هر دو صورت نیازمند تعداد زیادی تبلیغ خلاقانه و حرفه ای و جذاب با پوستر هست که در هر بار که منتشر می شود جذب مخاطب خوبی برای افراد داشته باشد.

آموزش فتوشاپ پوستر

 

آموزش فتوشاپ پوستر تبلیغاتی در مجموعه آرکا طرح

فتوشاپ به عنوان نرم افزاری کاربردی برای طراحی پوستر تبلیغاتی محسوب می گردد. غالبا طراحان به کمک این نرم افزار طرح های خلاقانه ایجاد می کنند. با قابلیت های متنوعی که دارد امکان پیاده سازی ایده های مختلف به سهولت فراهم می باشد به طوریکه از گذشته تا به امروز هیچ نرم افزاری نتوانسته جایگاه ویژه فتوشاپ بین طراحان را کم رنگ کند.

مجموعه آرکا طرح نرم افزار فتوشاپ را برای افراد با شرایط مختلف ارائه می کنند. تعدادی از عنوان دوره هایی که در این مجموعه برگزار می گردد در زیر اشاره شده است:

  1. دوره مقدماتی فتوشاپ
  2. دوره کاربردی فتوشاپ
  3. دوره فتوشاپ برای معماران
  4. آموزش فتوشاپ برای ورود به بازار کار
  5. آموزش فتوشاپ برای طراحی تبلیغاتی
  6. آموزش های تخصصی ویژه نظیر پست پروداکشن، شیت بندی، طراحی پوستر و …

آموزش فتوشاپ پوستر تبلیغاتی

 

دوره های آموزشی به صورت حضوری و برخی دیگر با ارائه پکیج آموزشی برگزار می شود. پشتیبانی یک ساله برای دوره های آموزشی نرم افزار و دکوراسیون داخلی در نظر گرفته شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دورها با ما در تماس باشید.

 


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.