کابینت های سبک کلاسیک از طرح های رایج در دنیای طراحی کابینت هستند که طرفداران زیادی دارند. مجموعه آرکا طرح با هدف آماده سازی افراد برای ورود به بازار کار این رشته، دوره آموزش طراحی کابینت کلاسیک با اسکچاپ را برگزار می کند.

 

طراحی کابینت از جمله مشاغل درآمدزا با پروژه های زیاد می باشد. اغلب طراحان کابینت کلاسیک به دلیل پرکار بودن طرح های این سبک هزینه طراحی بالاتری نسبت به طرح های مدرن دریافت می کنند، از این رو بازار کار خوبی دارد.

آموزش طراحی کابینت کلاسیک

 

سبک کلاسیک به عنوان سبکی که عناصری نظیر تعادل، تقارن، نظم و هماهنگی در آن اهمیت دارد جزو سبک های زیبا و باشکوه است.

برای انجام کار طراحی و پیاده سازی ایده ها نیاز به نرم افزارهای سه بعدی نظیر اسکچاپ وجود دارد. که این نرم افزار به دلیل سهولت مدلسازی با آن برای انجام کار حرفه ای مد نظر طراحان قرار دارد.

 

آموزش طراحی کابینت کلاسیک با اسکچاپ

 

آموزش طراحی کابینت کلاسیک با اسکچاپ چگونه است؟

بسیاری از افراد فعال در حوزه اجرای کابینت در تلاش هستند طراحی آن را هم یاد بگیرند و بتوانند طرحی که مد نظر هست را با نرم افزار مدلسازی کنند. اسکچاپ هم به عنوان نرم افزار قدرتمند با توجه به قابلیت های مدلسازی که دارد و از طرفی محیطی ساده این امکان را برای طراحان فراهم می آورد.

مجموعه آرکا طرح دوره آموزش کابینت کلاسیک را با نرم افزار اسکچاپ همراه با ارائه تئوری های این سبک، نحوه مدلسازی و … به دانشجویان ارائه می کند. نحوه برگزاری دوره به صورتی هست که دانشجو با حضور در دوره و انجام تمرینات خواسته شده در کلاس در پایان دوره موفق به فعالیت در حوزه طراحی کابینت خواهد شد.

آموزش طراحی برای کابینت کلاسیک

 

در زیر به شرایط آموزش طراحی کابینت با اسکچاپ در مجموعه آرکا طرح اشاره می شود:

  • بدون نیاز به پیش زمینه اولیه از طراحی
  • کار با نرم افزار از همان جلسه اول
  • ارائه ایده های طراحی بهتر
  • تسلط کامل به نرم افزار اسکچاپ در پایان دوره
  • امکان ارائه خدمات پشتیبانی تا یک سال
  • امکان رفع اشکال در هر زمان از شبانه روز

 


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.