سبک مدرن جزو سبک های بسیار کاربردی و زیبا برای آشپزخانه های کوچک و افرادی که طرفدار سادگی هستند به شمار می رود. آموزش طراحی کابینت مدرن برای مجریان و طراحان توسط مجموعه آرکا طرح برگزار می گردد.

کابینت به سبک مدرن علی رغم اینکه در ظاهر بسیار ساده است ولی باید در طراحی آن به نکات مهمی توجه شود. هر سبکی برای خود اصول و قواعد مشخصی دارد که رعایت نکردن آن باعث ایجاد بی نظمی بصری  در فضا می گرد.

به دلیل بالا رفتن قیمت ملک عموما خانه هایی با ابعاد کوچک اقتصادی تر هستند هم برای سازندگان و هم برای خانواده ها، از این رو کم بودن متراژ خانه ها عملا فضای کوچکی برای آشپزخانه می ماند. البته می توان همین کم بودن متراژ را با بهترین طراحی جبران نمود.

آموزش طراحی کابینت مدرن

 

مزیت هایی را می توان برای طراحی به سبک مدرن برای کابینت برشمرد:

  1. مناسب برای آشپزخانه های متراژ پایین
  2. کم هزینه بودن طراحی و اجرا
  3. به دور از تزیینات اضافی

 

اصول طراحی کابینت به سبک مدرن

در سبک مدرن به دلیل سادگی در آن نباید وسایل اضافی مانند بشقاب ها و … در روی قفسه قرار گیرد و برای آن در طراحی شلف در نظر گرفته شود بلکه همه این وسایل مورد استفاده در آشپزخانه باید در درون کابینت ها جا داد. البته میزان سادگی در این سبک با نظر کارفرما تعیین می گردد. برخی از کارفرمایان با استفاده از چند وسیله تزیینی مثل گلدان ساده و … مشکلی ندارند.

استفاده از دکور با شیشه شفاف در کابینت های مدرن درست نیست چون با چیدن وسایل های مختلف در آن و نمایان شدن آن با اصول سبک مدرن متضاد می گردد.

برای جا دادن وسایل زیاد درون کابینت ها در این سبک بهتر است قفسه بندی داخلی آن ها را زیاد کرد و در روی درب جدا شدگی زیاد وجود نداشته باشد.

آموزش طراحی کابینت

 

مجموعه آرکا طرح با فعالیت در زمینه خدمات دکوراسیون داخلی اقدام به برگزاری دوره های آموزش طراحی کابینت مدرن برای طراحان و مجریان نموده است. البته این دوره ها برای افراد مبتدی و بدون پیش زمینه ذهنی از طراحی نیز مفید بوده چون سرفصل آموزشی به صورت صفر تا صد برنامه ریزی گردیده است.

جهت کسب اطلاع از شرایط آموزش و مشاوره با ما در ارتباط باشید.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.