با وجود مشغله زیاد کاری و زندگی افراد، کمتر فرصت ثبت نام در آموزشگاه های مختلف را دارند از طرفی نیاز زندگی امروز یادگیری مهارت های مختلف را می طلبد. آموزش آینه کاری در منزل از جمله مهارت هایی است که امکان درآمدزایی با آن فراهم می باشد.

 

برای استفاده مناسب از فرصت ها در زمینه آموزش بهترین روش خرید پکیج آموزش آینه کاری است که هم همواره در دسترس می باشد برای بازبینی مجدد و هم به لحاظ هزینه معمولا به صرفه تر از دوره های حضوری است.

آموزش آینه کاری در منزل

 

مزایای آموزش آینه کاری در منزل چیست؟

هنر آینه کاری امروزه علاقمندان زیادی دارد، که اغلب این افراد با هنرهای دیگری نظیر پتینه کاری و نقش برجسته و گچبری آشنایی دارند و تلفیق استفاده از این هنر در دکوراسیون داخلی فضایی فوق العاده زیبا ایجاد می کند.

بسیاری از افراد به دلیل عدم آگاهی کافی این طور تصور می کنند که امکان انجام این هنر در منزل وجود ندارد و علی رغم علاقه ای که دارند ولی اقدام به یادگیری نمی کنند ولی نکته ای که باید اینجا ذکر شود میزان فضایی که این هنر نیاز دارد در حد یک میز تحریر است و آینه ها چون به قطعات کوچک برش می خورند فضای زیادی را اشکال نمی کنند و حتی آینه هایی هم که در حین کار می شکنند قابل جمع آوری از روی میز است و چیزی زمین نمی ریزد.

پکیج آموزش آینه کاری در منزل

مجموعه آرکا طرح با وجود استادکاران این هنر اقدام به برگزاری دوره های آموزش آینه کاری به صورت حضوری و ضبط پکیج نموده است.

در زیر به چند مورد از مزایای آموزش آینه کاری در منزل اشاره می شود:

  • صرفه جویی در زمان
  • امکان مشاهده چندین باره فیلم های آموزش آینه کاری
  • عدم اتلاف وقت برای تمرین و استراحت بین کلاس
  • ارائه مفصل مبانی و تئوری آینه کاری
  • امکان تحلیل طرح های مختلف اجرا شده در اماکن مختلف
  • رفع اشکال و اجرای طرح های دلخواه

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.