تعرفه های مختلفی بر حسب انواع بنرهای تبلیغاتی که وجود دارند، معمولا به عنوان هزینه طراحی بنر تبلیغاتی در سایت ها و صفحات اجتماعی به مشتریان ارائه می شود.

از بنر های تبلیغاتی می توان برای طیف وسیعی از اهداف نظیر اعلام افتتاحیه، قرعه کشی، حراج، جشنواره و … برای محصول و خدمات گوناگون استفاده کرد. امروزه تقاضا برای طراحی بنر تبلیغاتی به عنوان یکی از شیوه های تبلیغات برای کسب و کار و محصول چه به صورت چاپی و قابل نصب در فضاهای شهری و چه در شبکه های اجتماعی و سایت ها رو به افزایش است. اما نکته قابل توجه هزینه طراحی بنر تبلیغاتی است که به صورت متغیر و سلیقه ای توسط طراحان و شرکت های فعال در این زمینه به مشتریان ارائه می شود.

 

هزینه طراحی بنر

هزینه طراحی بنر تبلیغاتی چقدر است؟

بنر تبلیغاتی برای کسب و کارهای آنلاین و حتی سنتی برای اطلاع رسانی از شرایط فروش، تخفیفات، ویژگی و مشخصات محصول و … برای مشتریان طراحی می شود. جذابیت و طراحی حرفه ای که مفهوم مناسب و مد نظر کارفرما را به مخاطب انتقال دهد از مشخصه های اصلی بنرهای تبلیغاتی است که طراحان باید مد نظر قرار دهند. متاسفانه اشخاص به اهمیت این موضوع توجه نمی کنند و شخصا بدون در نظر گرفتن ویژگی های طراحی بنر شامل فونت، رنگ بندی مناسب، سایز و … اقدام به طراحی می کنند که نتیجه عکس و نامناسبی بر روی شغلشان دارد.

هزینه طراحی بنر تبلیغاتی

هزینه طراحی بنر برای تبلیغاتی علاوه بر ویژگی هایی که خود بنر دارد، به عوامل دیگری نیز وابسته است:

 1. سلیقه و نظر طراح
 2. سابقه و تجربه طراح در امر طراحی بنر
 3. سطح مهارت و حرفه ای بودن طراح
 4. مدت زمان طراحی
 5. ارائه طرح حرفه ای یا ساده
 6. نرم افزار طراحی
 7. توافق طراح با کارفرما
 8. سیاست قیمت گذاری بر خدمات تیم طراح

در مجموعه آرکا طرح هزینه خدمات طراحی بنر تبلیغاتی به صورت زیر می باشد:

 1. طراحی بنر ثابت اینستاگرام 20 هزار تومان
 2. طراحی بنر ثابت تلگرام 40 هزار تومان
 3. طراحی بنر چاپی در ابعاد کوچک 70 هزار تومان
 4. طراحی بنر چاپی در ابعاد بزرگ با توجه به ابعاد بین 300 هزار تومان تا 1 میلیون تومان

 

طراحی بنر تبلیغاتی

لازم به ذکر است سفارش طراحی بنر به صورت قراردادی و برای مدت زمان معین توسط تیم آرکا طرح قابل انجام است و در صورت سفارش طراحی بیش از یک عدد یا به صورت قراردادی تولید ماهانه بنر به تعداد معین برای صفحات اینستاگرام، کانال های تلگرام، کانون های تبلیغاتی و یا موسسات و ادارات جهت چاپ، هزینه های فوق شامل تخفیف مناسب می شود.

جهت هماهنگی برای مشاوره و طراحی بنر با مدیریت مجموعه تماس بگیرید.