با بهره گیری از مشاوره دکوراسیون در راهرو منازل می توان از پتانسیل این فضاها استفاده کرد و فضایی مطلوب و منحصر به فرد در خانه ایجاد نمود. راهروها ممکن است در بخش های مختلفی از خانه مثل بخش ورودی خانه یا اتصال بخشی از خانه به اتاق خواب ها وجود داشته باشند.

عمده ترین نقش راهروها برقراری ارتباط بین یک یا چند فضا با یکدیگر می باشد. با ایده ها و طرح های جذاب و متنوع می توان فضایی زیبا، چشمگیر و جذاب در راهروها به وجود آورد، که تأثیر با شکوهی بر دکوراسیون داخلی منازل داشته باشد. بر این اساس باید با حداقل اشغال فضایی، اقداماتی انجام داد که تأثیر مثبت بسزایی بر روی فضای راهرو داشته باشد و فضایی مطلوب در دکوراسیون راهروها ایجاد نمود.

 مشاوره دکوراسیون در راهرو منازل

نکات قابل توجه در مشاوره دکوراسیون در راهرو منازل

فضای راهروها عمدتا به گونه ای است که امکان طراحی دکوراسیونی در آن به راحتی فراهم نمی باشد، چرا که فضا محدود است و به بیان بهتر دست شما بسته می باشد. با این حال به طور خلاصه می توان گفت با حداقل امکانات و کمترین هزینه می توان فضایی زیبا و مناسب در راهروها ایجاد نمود. برای انجام کلیه اقداماتی که در فضای راهرو ابتدا باید به ویژگی های آن مثل ابعاد راهرو خصوصا عرض آن توجه نمود. هر راهرو دکوراسیونی متناسب با ویژگی ها و شرایط مخصوص به خود را باید داشته باشد.

مشاوره دکوراسیون در راهرو

اگر فضای راهرو تاریک و یا حتی باریک باشد، می توان با اقدامات دکوراسیونی فضای راهرو را به مکانی وسیع و نورانی تبدیل نمود. برای مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تیم آرکا طرح تماس حاصل فرمایید.  در ادامه برخی از نکات ضروری که در مشاوره دکوراسیون در راهرو منازل باید مورد توجه قرار گیرند، بیان می شود:

 1. ابعاد و اندازه های راهرو
 2. توجه به میزان نورگیری راهرو
 3. قرارگیری کمد جاکفشی و جالباسی
 4. قرار دادن کنسول های باریک و کم جا
 5. نصب تابلوهای هنری
 6. نورپردازی مخصوص
 7. نصب کفپوش مقاوم و بادوام
 8. نصب آینه های بلند
 9. نصب چراغ های سقفی و دیواری
 10. اجتناب از به هم ریختگی و شلوغی راهرو

مشاوره دکوراسیون در راهرو منزل

 1. نصب شلف بر روی دیوار
 2. انتخاب فرش متناسب با ابعاد راهرو
 3. قرار دادن گلدان
 4. مکانی برای جاکلیدی و جاسوئیچی در راهرو ورودی خانه
 5. قرار دادن نیمکت
 6. توجه به نظم و سادگی
 7. بهره گیری از وسایل دکوری
 8. اجتناب از انباشته شدن وسایل غیرضروری
 9. قرار دادن شمعدان
 10. استفاده از اکسسوری های مناسب

آموزش طراحی داخلی