امروزه با گسترده شدن خدمات اینترنتی آنلاین امکان بهره گیری از خدمات مشاوره آنلاین دکوراسیون داخلی نیز در مجموعه آرکا طرح فراهم شده است اشخاص براحتی می توانند به صورت آنلاین سوالات و نیازهای طراحی فضای مختلف زندگی و کسب و کار خود را برطرف نمایند.

 

در مجموعه آرکا طرح مشاوره برای موارد مختلف از قبیل خدمات طراحی، پروژه های شهرسازی، آموزش نرم افزارهای طراحی و طراحی تبلیغاتی شامل طراحی لوگو، بنر، کارت ویزیت و … به سه طریق آنلاین، تلفنی و حضوری انجام می گیرد. انتخاب مشاوره آنلاین با توجه به مزیت هایی نظیر سهولت برقراری ارتباط ارزان، امکان برقراری ارتباط تصویری، نداشتن مشکل دوری مسیر و امکان دریافت مشاوره از سراسر کشور با مجموعه آرکا و … بهترین گزینه برای اشخاص می باشد.

مشاوره آنلاین دکوراسیون

اقدامات لازم برای دریافت مشاوره آنلاین دکوراسیون داخلی

استفاده از خدمات آنلاین برای مشاوره دکوراسیون داخلی نیازمند طی مراحلی است که در زیر به آن اشاره می شود:

  1. برای آشنایی مشاور طراح با فضا از فضای مد نظر تصویر از زوایای مختلف تهیه شود
  2. در صورتیکه ایجاد تغییرات بر روی متریال دیوار و سقف مد نظر است نقشه فضا (به صورت دستی یا نرم افزاری) ارسال گردد
  3. برای ارائه مشاوره طراحی ابعاد فضا مورد نیاز است
  4. در صورتیکه مشاوره آنلاین برای تغییر مبلمان است اطلاعات لازم از مبلمان موجود ارائه شود
  5. اطلاعات مربوط به میزان نقدینگی برای تغییر دکوراسیون داخلی بیان شود
  6. سلایق تمام افراد استفاده کننده از فضا مد نظر مشتری باشد

مشاوره دکوراسیون داخلی

موارد ذکر شده فوق، بایستی قبل از تماس برای کسب مشاوره آنلاین دکوراسیون داخلی جمع آوری گردد تا در زمان مشاوره بحث روی ارائه طرح و ایجاد تغییرات متمرکز شود. در صورت نیاز امکان ارائه طرح سه بعدی نیز وجود دارد. برای آشنایی بیشتر مشتریان تصاویر متعدد از طرح مورد توافق و تغییرات ارسال می گردد.

در مجموعه آرکا مشاوره آنلاین دکوراسیون داخلی برای تغییر مبلمان و چیدمان آن و همچنین مشاوره تغییر در متریال دیوار و طرح برای سقف و مشاوره برای انتخاب رنگ برای فضا و … ارائه می شود. این موارد در سه مرحله انجام می گیرد:

  1. تماس با مدیریت مجموعه و رزرو وقت مشاوره
  2. مشخص کردن زمان مشاوره و پرداخت هزینه
  3. مکالمه با مشاور

مشاوره دکوراسیون داخلی

لازم به ذکر است هزینه مشاوره به صورت آنلاین بسیار به صرفه تر از مراجعه حضوری است. مدت زمان ارائه مشاوره با در نظر گرفتن موضوع 30 دقیقه الی 1 ساعت می باشد. در صورت نیاز و درخواست مشتری می توان تعداد جلسات مشاوره را افزایش داد.

امکان تعیین پیشنهاد روز و زمان برای مشتری در جهت دریافت مشاوره فراهم است.

مشاوره