تصاویر در فضای اینستاگرام توجه بسیاری از افراد در حوزه های کاری مختلف را به خود جلب می کند. سفارش طراحی پوستر برای اینستاگرام که در حال حاضر در بین کسب و کارهای مجازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است، از اقدامات اساسی برای معرفی کار، محصول یا خدمات می باشد.

بسیاری از افراد حقیقی و حقوقی در اینستاگرام برای جذب مخاطبان بیشتر و افزایش درآمد خود در بازه های زمانی کوتاه، پوسترهایی را طراحی می کنند و به اشتراک می گذارند تا مخاطبانشان و سایر افراد ببینند. از طرفی طراحی کاور مناسب برای اینستاگرام در جذب مخاطب بی تاثیر نیست. که با استفاده از نرم افزار فتوشاپ، که از قدرتمندترین و حرفه ای ترین ابزارهای طراحی است، می توان این کار را با کیفیت مطلوب انجام داد.

سفارش پوستر اینستاگرام

نکات اساسی در سفارش طراحی پوستر برای اینستاگرام

با توجه به اینکه اینستاگرام کاربران فعال بسیار زیادی دارد که روز به روز به تعداد کاربران و استفاده کنندگان از آن که به اهداف مختلفی به این فضا ورود پیدا می کنند، اضافه می شود. صاحبان مشاغل در فضای مجازی نیازمند معرفی فعالیت خود به بهنرین نحو ممکن هستند. یکی از موثرترین روش ها سفارش طراحی پوستر برای اینستاگرام است.

سفارش طراحی پوستر برای اینستاگرام

در سفارش طراحی پوسترهای اینستاگرامی موارد بسیار زیادی را باید در نظر گرفت، که در ادامه به تعدادی از این نکات اشاره می شود:

 1. طراحی و ایده پردازی متناسب با هدف شما (هدف از کسب و کار یا طرح یا تصویر شما)
 2. توجه به مخاطبان شما (در نظر گرفتن سلایق، علایق، سن و سال و …)
 3. ترکیب رنگی مناسب پوسترها
 4. داشتن ساختار مشخص و قابل درک
 5. در نظر گرفتن فونت خوانا
 6. مرتبط بودن با محتوای پیج و کسب و کار شما
 7. بهره گیری از عناصر جذاب، خلاق و چشمگیر در طراحی ها
 8. ایده پردازی قبل از طراحی
 9. تأثیرگذاری بالا با بهره گیری از تصاویر مرتبط و جذاب
 10. هماهنگ بودن بخش های مختلف پوستر و اجزاء آن
 11. توجه به پس زمینه مناسب
 12. تأکید بر بیان صریح و واضح اطلاعات
 13. در برخی موارد تلاش در جهت کنجکاو نمودن ذهن مخاطبان
 14. بهره گیری از رنگ های شاد، جاذب توجه و هیجان انگیز

پوستر برای اینستاگرام

 

نکته اساسی در سفارش طراحی پوستر برای اینستاگرام این است که محتوا و تصاویر به مطلوب ترین شکل در آن نمایش داده شود، که در زمان کوتاهی که شاید حتی چند ثانیه باشد، موارد ضروری به مخاطبان منتقل شود. مجموعه آرکا طرح با داشتن متخصصان حرفه ای در حوزه طراحی پوستر، آماده دریافت سفارش های شما، و اجرای ایده ها و طرح های مطرح شده به بهترین شکل و تحویل در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

امکان انعقاد قرارداد ماهانه طراحی پوستر به تعداد معین در ماه نیز فراهم است.