آموزش طراحی و دکوراسیون مورد توجه افراد مختلف از نظر درآمدزایی قرار گرفته است. از این جهت متقاضیان آموزش طراحی و دکوراسیون داخلی با اسکچاپ که در کمترین زمان ممکن امکان پیاده سازی ایده و طرح را فراهم می آورد، روز به روز در حال افزایش است.

 

طراحی و دکوراسیون داخلی از جمله مباحث جذاب برای افراد مختلف می باشد. در بسیاری از مواقع افراد، بدون اینکه از مبانی و سبک های دکوراسیون داخلی اطلاعی داشته باشند با تکیه بر حس درونی و اطلاعات محیطی که از قبل از طریق بصری در ذهن دارند، اقدام به تغییر چیدمان وسایل در منزل کرده یا سعی در اعمال ترکیب رنگ مناسب فضا با مبلمان و … می کنند، این موارد همه نشان از جذابیت این مباحث در بین افراد دارد. از طرفی برای داشتن بهترین فضا به لحاظ نور، رنگ، ابعاد و عملکرد نیاز هست یکسری آیتم ها در دکوراسیون و طرح رعایت شود، که این جز از طریق مشاوره گرفتن از طراح دکوراسیون امکان پذیر نیست و این نشان دهنده بازار کار خوب طراحان دکوراسیون می باشد.

آموزش طراحی با اسکچاپ

آموزش طراحی و دکوراسیون داخلی با اسکچاپ چگونه است؟

قبل از اینکه به سوال فوق بپردازیم لازم است در مورد سوال دشواری های آموزش طراحی و دکوراسیون داخلی با اسکچاپ چیست؟ بحث کنیم.

در ابتدای امر بسیاری از افراد با وجود علاقه ای که به طراحی و دکوراسیون دارند، به دلایل مختلف که در زیر اشاره می شود از آموزش صرف نظر می کنند.

محدودیت هایی که افراد برای آموزش طراحی و دکوراسیون داخلی با اسکچاپ متصور هستند شامل:

 1. نداشتن تحصیلات مرتبط
 2. مدت زمان طولانی دوره های آموزشی در موسسات و آموزشگاه ها
 3. هزینه بالای آموزش در طراحی و دکوراسیون داخلی
 4. ترس از دشواری یادگیری نرم افزارها
 5. عدم اطلاع کافی از سرفصل های آموزشی
 6. و غیره

اما باید گفت این موارد همه ناشی از محدودیت های ذهنی افراد که برای خودشان ایجاد می کنند و البته عدم آگاهی است و واقعیت این است که می توان در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب، آموزش در این حوزه را فراگرفت.

sketchupdesign

بسیاری از افراد نام نرم افزار تری دی مکس را برای انجام کارهای سه بعدی شنیده اند و با توجه به طولانی بودن مدت آموزش با این نرم افزار شاید تصور شود آموزش اسکچاپ هم سخت و زمانبر هست، ولی اسکچاپ نرم افزاری با محیط ساده و کاربرپسند با قابلیت های ترسیم آسان می باشد.

طراحی تالار عروسی

مزایای این آموزش با اسکچاپ شامل موارد زیر است:

 1. مدت زمان کوتاه یادگیری با بازدهی بالا
 2. سه بعدی سازی طرح و ایده در کمترین زمان ممکن
 3. امکان ارائه سریع کانسپت اولیه طرح به مشتری
 4. امکان ویرایش و اصلاح سریع طرح در حضور کارفرما
 5. آموزش بدون نیاز به پیش زمینه طراحی

آموزش طراحی تالار عروسی

فایل سه بعدی اسکچاپ مربوط به طراحی تالار عروسی قابل فروش می باشد، لطفا جهت سفارش با مدیریت تماس بگیرید.