از اهداف اصلی دوره های آموزش طراحی دکوراسیون داخلی با اسکچاپ، پیاده سازی طرح های سه بعدی در زمان کوتاه و با کیفیت مطلوب است. این نرم افزار یکی از نرم افزارهای کاربردی، آسان و محبوب برای طراحی و مدل سازی های سه بعدی است.

این دوره برای دانشجویان رشته معماری و کلیه افراد شاغل و فعال در حوزه های معماری و دکوراسیون و کابینت کاربردی است. از مزایای اصلی این نرم افزار امکان ارائه طرح های سه بعدی در زمانی کوتاه است. معماران و طراحان دکوراسیون از طریق این نرم افزار به راحتی می توانند بر روی طرح ها و ایده های سه بعدی تمرکز کنند و همچنین مدل سازی طرح ها را ارائه نمایند.

 آموزش طراحی دکوراسیون داخلی با اسکچاپ

سرفصل های مطرح در دوره آموزش طراحی دکوراسیون داخلی با اسکچاپ

محیط نرم افزار اسکچاپ منوها و ابزارهای نسبتاً ساده ای برای ترسیم و طراحی دارد. این نرم افزار ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی نیز دارد که بسیار کاربردی هستند. اسکچاپ با استفاده از پلاگین های مختلف که می توان احجام پیچیده را نیز به راحتی مدل سازی نمود، مدلسازی سه بعدی را بسیار ساده نموده است. اگر علاقه مند به یادگیری طراحی سه بعدی با نرم افزار اسکچاپ هستید و یا برای ارائه سه بعدی ایده ها و طرح های خود به کارفرما ناچار به یادگیری این نرم افزار هستید، ما دوره آموزش طراحی دکوراسیون همراه با آموزش اسکچاپ که توسط متخصصین آرکا طرح برگزار می شود، را به شما پیشنهاد می کنیم. این دوره ها به هر دو صورت حضوری و آنلاین قابل برگزاری هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از زمان شروع دوره ها و سرفصل ها با ما تماس حاصل فرمایید.

آموزش دکوراسیون داخلی با اسکچاپ

در ادامه برخی از سرفصل های اصلی دوره آموزش طراحی دکوراسیون با اسکچاپ بیان می شود:

 1. آموزش نحوه ورود نقشه های دو بعدی از اتوکد
 2. آموزش نحوه تغییر واحد اندازه گیری به متر، سانتی متر و …
 3. نحوه تبدیل خطوط نقشه وارد شده به نرم افزار به سطح و حجم
 4. آموزش نحوه ترسیم خطوط، اشکال و احجام مختلف
 5. آموزش پلاگین های مختلف

آموزش طراحی داخلی با اسکچاپ

 1. آموزش نحوه مدل سازی بخش های مختلف خانه (پذیرایی، اتاق نشیمن و …)
 2. اضافه کردن جزئیات
 3. اضافه کردن متریال به طرح
 4. آموزش نحوه ساخت متریال های کاربردی
 5. نحوه استفاده از آبجکت های مختلف و مورد نیاز
 6. تنظیمات نورپردازی
 7. تنظیمات نور محیطی
 8. آموزش نحوه ویرایش طرح پیشنهادی
 9. تنظیمات رندر
 10. نحوه خروجی گرفتن از کار