آموزش طراحی آشپزخانه با اسکچاپ از دوره های کاربردی و مفید برای کلیه افراد فعال در حوزه طراحی داخلی، طراحی آشپزخانه و کابینت سازان می باشد.

این دوره آموزشی کاملاً حرفه ای برگزار می شود که به صورت پروژه محور و با توجه به بازار کار است. از طریق یادگیری طراحی آشپزخانه با اسکچاپ، علاوه بر اینکه می توانید کابینت منزل خود را متناسب با سلیقه خود طراحی نمایید، بلکه می توانید از آن به عنوان حرفه تخصصی خود به کار گیرید. شایان ذکر است شرکت در این دوره با توجه به کسب مهارت و ایجاد فرصت کسب و کار و شغل با درآمد مناسب، متقاضیان بسیار زیادی دارد.

آموزش طراحی آشپزخانه با اسکچاپ

نکات ضروری مطرح در آموزش طراحی آشپزخانه با اسکچاپ

آشپزخانه از بخش های مختلفی تشکیل شده است که هر کدام از این بخش ها بایستی به صورت اصولی و هدفمند طراحی شوند. از مهم ترین اجزا آشپزخانه که فضای بسیار زیادی از آشپزخانه را اشغال می کند، کابینت ها هستند. کابینت ها نیز خود از اجزا مختلفی تشکیل شده اند. در طراحی کلیه این موارد بایستی به طور دقیق در نظر گرفته شود. تعیین مکان مناسب برای قرارگیری کابینت ها و دسترسی آسان به آن از دیگر نکات حائز اهمیت می باشد. از مزایای شرکت در دوره آموزش طراحی آشپزخانه با اسکچاپ، کسب مهارت لازم برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه و کابینت ها می باشد. این کار از طریق یادگیری طراحی صفر تا صد آشپزخانه که شامل مراحل برداشت اولیه، بررسی انواع سبک های طراحی، مدلسازی، متریال، نورپردازی و در مرحله پایانی رندر با ویری انجام می شود.

آموزش طراحی کابینت با اسکچاپ

این دوره که توسط تیم آرکا طرح ارائه می شود، به صورت حضوری و  غیر حضوری برگزار می شود. لازم به ذکر است امکان برگزاری دوره به صورت آموزش طراحی کابینت دستی و نرم افزاری به طور همزمان وجود دارد. برای کسب اطلاع از مدت زمان دوره و هزینه آن می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

در ادامه برخی از نکات ضروری که در آموزش طراحی آشپزخانه با اسکچاپ مطرح هستند، بیان می شود:

 1. آموزش انواع سبک ها در طراحی داخلی
 2. آموزش اندازه گیری های اولیه و طراحی پلان
 3. ترسیم اولیه به صورت دستی
 4. آموزش ابعاد و اندازه های استاندارد کابینت
 5. توجه به مقیاس کار
 6. توجه به نیاز مشتری
 7. توجه به استانداردهای تجهیزات مستقر در آشپزخانه
 8. آموزش مدلسازی کابینت

طراحی کابینت با اسکچاپ

 1. طراحی باکس های هوایی و زمینی
 2. طراحی جزیره
 3. طراحی پایه های کابینت
 4. طراحی درب کابینت
 5. تعیین متریال سقف، کف، بین کابینتی و …
 6. تعیین متریال کابینت ها (صفحه، ورق و …)
 7. نوع دستگیره کابینت ها
 8. نورپردازی فضای آشپزخانه و کابینت ها
 9. آموزش رندرینگ با ویری
 10. آموزش خروجی گرفتن نهایی از طرح
 11. آموزش تکنیک پست پروداکشن آشپزخانه